INFANTIL

 

 

P3A Indis Rosa Pastor rpastor@tecnos.cat
dilluns d’1 a 2 del migdia
P3B Grangers Judit Puig jpuig@tecnos.cat dimecres d’1 a 2 del migdia
P4A Pirates Rosa Roque rroque@tecnos.cat
dijous d’1 a 2 del migdia
P4B Mariners Adela Ortiz aortiz@tecnos.cat
dijous d’1 a 2 del migdia
P5A Coets Sílvia Carbonell scarbonell@tecnos.cat
dilluns de 5 a 6 de la tarda
P5B Dracs Eli Jiménez ejimenez@tecnos.cat dijous de 8 a 9 del matí

 

 

CICLE INICIAL

 

1rA Exploradors Montse Torrella mtorrella@tecnos.cat dilluns de 8 a 9 del matí
1rB Exploradors Àngels Batallé abatalle@tecnos.cat dijous de 8 a 9 del matí
2nA Llamps i trons Montse Fernández mfernandez@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí
2nB Llamps i trons Míriam Abalos mabalos@tecnos.cat dijous de 8 a 9 del matí

 

CICLE MITJÀ

 

3rA Falcons Montse Rojas mrojas@tecnos.cat dilluns d’1 a 2 del migdia
3rB Falcons Marc Gijón mgijon@tecnos.cat dimecres de 12 a 1 del migdia
4tA Saturns Ma Rosa Soler rsoler@tecnos.cat dilluns d’1 a 2 del migdia
4tB Saturns Anna Soler asoler@tecnos.cat dijous de 12 a 1 del migdia

 

CICLE SUPERIOR

 

5èA Patrícia Jiménez pjimenez@tecnos.cat divendres de 8 a 9 del matí
5èB Mireia Negre

(Marc Vallejo)

mnegre@tecnos.cat

mvallejo@tecnos.cat

dijous d’1 a 2 del migdia

dimecres d’11 a 12 del migdia

6èA Mercè Marco mmarco@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí
6èB Agnès Muntanyola amuntanyola@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí

 

DIRECCIÓ

 

Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat dilluns de 8 a 9 del matí

dimecres de 4 a 5 de la tarda

Cap d’Estudis

d’Educació Infantil

Sònia Casas scasas@tecnos.cat divendres de 4 a 5 de la tarda
Cap d’Estudis

d’Educació Primària

Mariona Argemí margemi@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí

 

EQUIP PSICOPEDAGÒGIC

(Aquestes visites cal concertar-les a través del tutor/a o Direcció)

Psicologa Agnès Brossa abrossa@tecnos.cat
matins: dilluns, dimarts i dijous
Psicologa Mònica de Miguel mmiguel@tecnos.cat
matins de dilluns a dijous

Nota: Recordeu que les hores de visita amb els tutors/ es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola