ESO
1r ESO A M Teresa Planel tplanell@tecnos.cat dijous de 4 a 5 de la tarda
1r ESO B Íngrid Muñoz imunoz@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí
1r ESO C Enric Barrull ebarrull@tecnos.cat dilluns de 10 a 11 del matí
2n ESO A Gisela Lázaro glazaro@tecnos.cat dijous de 3 a 4  de la tarda
2n ESO B Jordi Marrugat jmarrugat@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
2n ESO C Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dimarts de 3 a 4  de la tarda
3r ESO A Cesc Ayora cayora@tecnos.cat dijous de 3 a 4 de la tarda
3r ESO B Cristina Aymami caymami@tecnos.cat divendres de 2/4 d’1 a 2/4 de 2 del migdia
3r ESO C Àngel Buch abuch@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
4t ESO A Antoni Perarnau aperarnau@tecnos.cat dimecres de 10 a 11 del matí
4t ESO B Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat divendres de 2/4 d’1 a 2/4 de 2 del migdia
4t ESO C Lali Casas lcasas@tecnos.cat dimarts de 9 a 10 del matí
BATXILLERAT
1r BATX A Jordi Anglada janglada@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
1r BATX B Laura del Rey ldelrey@tecnos.cat dimecres de 10 a 11 de la tarda
2n BATX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dimarts de 4 a 5 de la tarda
2n BATX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
DIRECCIÓ
Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat divendres de 3 a 4 de la tarda
Cap d’Estudis d’ESO Tere Puig tpuig@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí
Cap d’Estudis de batxillerat Pol Julià pjulia@tecnos.cat dilluns de 8 a 9 del matí
EQUIP PSICOPEDAGÒGIC

(Aquestes visites cal concertar-les a través del tutor/a o Direcció)

Psicologa Mònica de Miguel mmiguel@tecnos.cat
matins de dilluns a dijous

Nota: Recordeu que les hores de visita amb els tutors/ es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola