ESO

 

1r ESO M Teresa Planel tplanell@tecnos.cat divendres de 9 a 10 del matí
1r ESO Enric Barrull ebarrull@tecnos.cat dimarts de 10 a 11 del matí
1r ESO Íngrid Muñoz imunoz@tecnos.cat dijous de 9 a 10 del matí
2n ESO Enric Cruz ecruz@tecnos.cat dimecres de 2/4 d’1 a 2/4 de 2 del migdia
2n ESO Gisela Lázaro glazaro@tecnos.cat dimarts de 9 a 10  del matí
2n ESO Jordi Marrugat jmarrugat@tecnos.cat dimarts de 3 a 4 de la tarda
3r ESO Àngel Buch abuch@tecnos.cat divendres de 9 a 10 del matí
3r ESO Lali Casas lcasas@tecnos.cat dilluns de 2/4 d’1 a 2/4 de 2 del migdia
3r ESO Cesc Ayora cayora@tecnos.cat dimart de 4 a 5 de la tarda
4t ESO Pol Julià pjulia@tecnos.cat divendres de 8 a 9 del matí
4t ESO Júlia Gràcia jgracia@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
4t ESO Antoni Perarnau aperarnau@tecnos.cat dilluns de 4 a 5 de la tarda

 

BATXILLERAT
1r BATX B Laura del Rey ldelrey@tecnos.cat dilluns de 3 a 4 de la tarda
1r BATX A Cristina Aymamí caymami@tecnos.cat dilluns de 9 a 10 del matí
2n BATX A Susana Luque sluque@tecnos.cat dilluns de 3 a 4 de la tarda
2n BATX B Jordi Torné jtorne@tecnos.cat dimecres de 9 a 10 del matí
DIRECCIÓ
Directora Gemma Elias gelias@tecnos.cat dilluns de 8 a 9 del matí

dimecres de 4 a 5 de la tarda

Cap d’Estudis d’ESO Tere Puig tpuig@tecnos.cat dimarts de 9 a 10 del matí
Cap d’Estudis de batxillerat Jordi Anglada janglada@tecnos.cat dimecres de 8 a 9 del matí

dimecres de 5 a 6 de la tarda

EQUIP PSICOPEDAGÒGIC

(Aquestes visites cal concertar-les a través del tutor/a o Direcció)

Psicologa Mònica de Miguel mmiguel@tecnos.cat
matins de dilluns a dijous

Nota: Recordeu que les hores de visita amb els tutors/ es s’han de demanar a través de la secretaria de l’escola